Darmowa dostawa od 199,00 zł
tel 509731913
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

CEJROWSKI Wojciech

( ilość produktów: 3 )

Istnieje wiele sposobów podróżowania. Jedni wsiadają do samolotu i wybierają się do egzotycznych krajów z pełną walizką, drudzy pakują się do jednego plecaka i…idą boso przez świat. Wojciech Cejrowski to jeden z najbardziej charyzmatycznych podróżników, który już od kilkudziesięciu lat przemierza wzdłuż i wszerz zakątki różnych kontynentów. O swoich przeżyciach opowiada nie tylko w radiu i w telewizji, ale również w książkach. Na swoim koncie ma już kilka pozycji – te bardziej znane i lubiane znajdziesz w naszej księgarni.

Wszystkie oblicza Wojciecha Cejrowskiego

Autor “Gringo wśród dzikich plemion” zawodowo zajmuje się nie tylko pisaniem książek przygodowych i globtroterskich. Wojciech Cejrowski jest również znanym fotografem, podróżnikiem, dziennikarzem radiowym i telewizyjnym oraz twórcą filmów dokumentalnych, m.in. popularnego programu “Boso przez świat”. Ponadto nie boi się głośno wyrażać własnych światopoglądów i brać udział w budzących kontrowersję dyskusjach społeczno-politycznych. Chociaż ten publicysta z poczuciem humoru najczęściej podróżuje do Amazonii, większą część czasu spędza w Stanach Zjednoczonych, głównie w Teksasie oraz Arizonie.

Książki Wojciecha Cejrowskiego – literackie podróże w nieznane

Amazońska dżungla, indiańskie terytoria, egzotyczne preria Arizony – Wojciech Cejrowski w swoich książkach podróżniczych zabiera czytelnika do najciekawszych zakątków świata. Bazując na własnych doświadczeniach, z prawdziwą pasją opisuje zwyczaje, kulturę oraz plemiona. Jego publikacje są pełne oryginalności, emocji, a także niecodziennych faktów z życia tubylców. Książki tego ekscentrycznego podróżnika zagwarantują nie tylko niesamowitą przygodę, ale również dużą dawkę wiedzy.

Bestsellery Wojciecha Cejrowskiego w księgarni Dębogóra

Lubisz odkrywać nowe miejsca? Teraz możesz udać się w wyjątkową podróż, którą zapewnią Ci książki Wojciecha Cejrowskiego! W naszej księgarni znajdziesz najpopularniejsze tytuły, wśród których nie mogło zabraknąć “Rio Anaconda”, “Gringo wśród dzikich plemion” oraz “Wyspy na prerii”. Proponowane przez nas publikacje sprawią, że zapomnisz o rzeczywistości i przeniesiesz się do świata dzikich plemion. Życzymy udanych zakupów!

pixel