Darmowa dostawa od 199,00 zł
tel 509731913
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rafał A. Ziemkiewicz

( ilość produktów: 7 )

Jeśli szukasz wieczornej lektury, w której pierwsze skrzypce grają polityka i problemy polskiego społeczeństwa, to dobrze trafiłeś. W naszej księgarni Dębogóra oferujemy najbardziej popularne publikacje Rafała Aleksandra Ziemkiewicza. Autor ten ma na swoim koncie wiele ciekawych tytułów, które zachęcają do dyskusji. Oprócz opowiadania o funkcjonowaniu współczesnego świata twórca „Chama niezbuntowanego” znany jest także z książek z gatunku science-fiction.

Od pisarza do dziennikarza - kim jest Rafał A. Ziemkiewicz?

Urodzony w 1964 roku Rafał A. Ziemkiewicz dał się poznać na początku lat 80., publikując swoje pierwsze opowiadanie pt. „Z palcem na spuście” na łamach tygodnika „Odgłosy”. Od tej pory pisze książki głównie fantastycznonaukowe. Jednak to nie jedyne zajęcie autora „Wielkiej Polski”. Swego czasu można było go oglądać w telewizji śniadaniowej na kanale TVP1, a nawet spotkać na scenie, gdyż w 2007-2011 występował z kabaretem Pod Egidą.

Rafał A. Ziemkiewicz jest znany nie tylko z prozy z gatunku science-fiction. Pisał również artykuły dla czasopism: „Przewodnik Katolicki”, „Gazeta Polska”, „Do Rzeczy”, „Najwyższy Czas!” oraz dziennika „Rzeczpospolita” i miesięcznika „Uważam Rze”. Ponadto próbował swoich sił także jako dziennikarz i tworzył audycje m.in. w Radio Plus, PR IV, Tok FM czy Trójce. Obecnie prowadzi kanał na platformie YouTube, gdzie głównie podejmuje się tematyki społeczno-politycznej.

Książki Rafała A. Ziemkiewicza - tych tytułów nie może zabraknąć w Twojej biblioteczce

Dębogóra to miejsce, w którym każdy znajdzie idealną książkę dla siebie. W tym miejscu mamy coś specjalnego dla miłośników literatury skupiającej się wokół szeroko pojętej tematyki społeczno-obyczajowej. Proponujemy publikacje Rafała A. Ziemkiewicza, w których przedstawia – często w kontrowersyjny sposób – otaczający nas świat. Znajdziesz tu takie tytuły, jak „Polactwo”, „Myśli nowoczesnego endeka”, „Jakie piękne samobójstwo” czy „Michnikowszczyzna”. Już teraz wybierz tytuł, który zaciekawił Cię najbardziej i złóż zamówienie. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

Cena
-
pixel