Darmowa dostawa od 199,00 zł
tel 509731913
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Książki dla dzieci

( ilość produktów: 279 )

Literatura ma ogromne znaczenie w rozwoju każdego z nas. Tytuły, z którymi zapoznajemy się w pierwszych latach życia, zostają w pamięci na długo. Publikacje przeczytane w szkole i domu kształtują wyobraźnię, rozwijają logiczne myślenie i uczą posługiwania się językiem polskim. Dlatego warto kupić dla syna lub córki książki dla dzieci z tej kolekcji. Nasze wydawnictwo przygotowało różne propozycje, w tym publikacje katolickie, świąteczne, przygodowe czy historyczne!

Klasyka literatury dziecięcej – podróże do krainy wyobraźni

„Pan Kleks” czy „Przygody Alicji w Krainie Czarów” to propozycje, które od pokoleń rozpalają wyobraźnię i uczą, że warto patrzeć na świat z otwartym umysłem. Książki, które proponuje nasze wydawnictwo dla dzieci, są przepełnione fantastycznymi przygodami, niezwykłymi postaciami i nieograniczoną kreatywnością bohaterów. To więcej niż rozrywka. Te i inne klasyki literatury pomagają dzieciom uczyć się – nowych słów, konstrukcji metafor i wielu innych zagadnień! Z kolei katolickie („Legenda o świętym Mikołaju”) czy fantastyczne („Baśnie braci Grimm”) historie uczą moralności i pokazują, że dobro zawsze triumfuje nad złem.

Książki, które uczą i bawią

Edukacyjny wymiar literatury jest nieoceniony w rozwijaniu umysłów dzieci. Pozycje naszych i innych wydawnictw, takie jak „Mój pierwszy zielnik” czy „Mój własny ogród. Odkrywamy tajemniczy świat roślin, grzybów i porostów” łączą zabawę z nauką. Zachęcają do poznawania przyrody i rozbudzają ciekawość świata.

Z kolei publikacje takie, jak „Co się dzieje w lesie” to nie tylko wspaniałe historie. To również narzędzia przydatne do poznawania gatunków zwierząt i roślin. A seria „Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” pokazuje, czym są emocje i jak sobie z nimi radzić.

Książki edukacyjne dla najmłodszych, które proponuje nasze wydawnictwo, są przystosowane do potrzeb oraz możliwości dzieci w różnym wieku. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru tytułów, które będą odpowiednie dla Twojej pociechy!

Światło wiary w młodym sercu – książki katolickie dla dzieci

Nasze wydawnictwo przygotowało dla najmłodszych czytelników także inne, wartościowe tytuły, w tym takie, które podejmują tematy wartości moralnych oraz duchowości. Wierzymy, że katolickie książki dla dzieci są bardzo ważne w późniejszym rozumieniu Pisma Świętego czy budowaniu relacji z Bogiem Ojcem.

Znajdziesz tu m.in. propozycje takie, jak „Dziecięca Księga Świętych” czy „Msza święta dla dzieci”, a także historie „Świętego Józefa” czy „Świętego Mikołaja”, które opowiadają o miłosierdziu, odwadze i miłości bliźniego. Ofertę wydawnictwa oraz księgarni dopełniają książki katolickie, prowadzące przez ścieżki życia:

  • „Ewangelia na każdy dzień”;
  • „U mamy na kolanach”;
  • „Święty Andrzej Bobola”.

Książki świąteczne dla dzieci

Nie wiesz, jaki podarunek kupić synowi lub córce na Boże Narodzenie? Odpowiednie będą katolickie książki świąteczne dla dzieci, dzięki którym maluchy będą mogły poczuć tę atmosferę przez cały rok. Dzięki naszemu wydawnictwu i księgarni możesz wybierać między takimi tytułami, jak „Cicha noc”, „Opowieść wigilijna, czyli kolęda prozą”, „Święty Mikołaj – bajka” czy „Listy świętego Mikołaja”.

Każda z tych książek świątecznych i katolickich dla dzieci jest wyjątkowym prezentem, który daje coś więcej niż chwilową radość – przepiękne wspomnienia.

Publikacje patriotyczne – odkrywanie historii Polski

Wychowanie w duchu patriotyzmu zaczyna się od poznawania i szacunku dla historii własnego kraju oraz religii katolickiej. Książki patriotyczne dla dzieci, takie jak „Wielkie bitwy husarii w komiksie” czy „Legenda o smoku wawelskim”, bardzo w tym pomagają. Pozwalają młodym czytelnikom na zrozumienie, jakie wydarzenia i postaci kształtowały narodową tożsamość.

Publikacje te pielęgnują dumę z własnej historii, kultury i religii katolickiej. Warto zachęcać młode pokolenia do odkrywania tych książek naszego wydawnictwa, aby w przyszłości synowie i córki mogli z dumą i odpowiedzialnością kontynuować dziedzictwo swoich przodków.

Marka
pixel