Darmowa dostawa od 199,00 zł
tel 509731913
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

KALENDARZE

( ilość produktów: 18 )

W tej kategorii internetowej księgarni znalazły się terminarze w postaci notesów, a także warianty przeznaczone do powieszenia na ścianie. Kalendarze katolickie 2024, w zależności od rodzaju, ozdobione są grafikami nawiązującymi do szeroko pojętych motywów religijnych.

Kalendarze katolickie i nie tylko

Warto zwrócić uwagę na dostępność poradników katolika, które dodatkowo zawierają czytania liturgiczne na każdy dzień roku, daty świąt nakazanych i ruchomych, wykazy imion świętych i błogosławionych oraz inne przydatne informacje. Taki kalendarz chrześcijański na rok 2024 to dobry wybór dla osób, które chcą nie tylko śledzić daty i zapisywać przypomnienia o zbliżających się wydarzeniach. Sprawdzi się także, gdy właściciel ceni sobie możliwość zgłębiania tematów związanych z wiarą katolicką.

Do wyboru są ścienne warianty A4 i nieco mniejsze terminarze chrześcijańskie. Można je zmieścić w torebce, plecaku czy szufladzie, aby mieć je zawsze pod ręką. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem katolickich publikacji w tej kategorii. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu odpowiedni kalendarz chrześcijański na 2024 rok.

Marka
pixel