Darmowa dostawa od 199,00 zł
tel 509731913
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

CHORAŁ GREGORIAŃSKI

( ilość produktów: 8 )

Chorał gregoriański – wyjątkowe kolekcje

Jeżeli jesteś miłośnikiem tradycyjnej muzyki sakralnej, w naszej internetowej księgarni katolickiej znajdziesz propozycje idealne dla Ciebie. Oprócz bestsellerowych religijnych książek dostępne są tutaj kolekcje związane z chorałem gregoriańskim. Polecamy między innymi zestaw składający się z 13 płyt z utworami na wszystkie niedziele roku liturgicznego w pięciu językach. Dodatkiem do nagrań są książki ze zdjęciami romańskich oraz gotyckich kościołów w Europie. 

Chorał gregoriański

Polecamy bestsellery książek religijnych dostępne w naszej księgarni kanonicznej. Znajdziesz tutaj między innymi podręczniki do nauki śpiewu gregoriańskiego. Sztuka ta wciąż uznawana jest za najbardziej wzniosłą formę muzyki kościelnej. Zarówno kolekcje nagrań najlepszych wykonawców chorału gregoriańskiego, jak i książkowe publikacje znajdziesz w naszej internetowej księgarni duchowej. Serdecznie zapraszamy!

Internetowa księgarnia katolicka – propozycje dla miłośników chorału gregoriańskiego

W naszej katolickiej księgarni online znajdziesz wiele propozycji dla miłośników chorału gregoriańskiego. Śpiew ten uznawany jest za najbardziej wzniosłą formę muzyki sakralnej. Hierarchowie przyznają mu pierwszeństwo w celebracjach liturgicznych. To nie tylko sztuka pełna walorów przyjaznych dla ucha, ale przede wszystkim głęboka modlitwa. Jeżeli chcesz zgłębić śpiew gregoriański – wsłuchać się w najlepsze wykonania, a może samodzielnie się go nauczyć, sprawdź dostępne w naszej księgarni zestawy podręczników i płyt CD.

Chorał gregoriański dla każdego 

Jeżeli chcesz zgłębić historię, metody oraz techniki chorału gregoriańskiego, sprawdź dostępne w naszej internetowej księgarni katolickiej zestawy podręczników. Polecamy między innymi książki do samodzielnej nauki według metody solesmeńskiej. Kurs obejmuje przyswojenie praktycznych umiejętności wokalnych i rytmicznych, dla ambitnych adeptów przewidziany jest egzamin umożliwiający otrzymanie dyplomu. Sprawdź wszystkie niepowtarzalne kolekcje płyt oraz książek traktujących o chorale gregoriańskim. Zapraszamy!

Marka
pixel