Darmowa dostawa od 199,00 zł
tel 509731913
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Benedykt XVI - książki

( ilość produktów: 34 )

Wśród oferowanych przez nas książek religijnych znaleźć można również bestsellery autorstwa Benedykta XVI. Polecamy m.in. niezwykle popularną pozycję Duch liturgii, będącą swego rodzaju zbiorem oraz opisem wszystkich najważniejszych wartości chrześcijańskich. Znajdziesz w niej informacje o tym, w jaki sposób powinna być odprawiana msza, czy obrazy na ścianach świątyni to lepsze rozwiązanie niż ich brak, a także czy krucyfiks na ołtarzu wpływa na lepsze skupienie wiernych. Zakup tej lektury w naszej księgarni katolickiej online proponujemy w różnych wydaniach – zarówno w twardych, jak i zintegrowanych okładkach. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami!

Książki o Benedykcie XVI – sprawdź nasze religijne bestsellery!

W tej kategorii internetowej księgarni katolickiej oferujemy nie tylko książki Benedykta XVI, ale też literaturę poświęconą jego osobie. Tym sposobem znaleźć u nas możesz również biografię papieża przygotowane przez renomowanych literatów. Polecamy m.in. wywiad-rzekę Ostatnie rozmowy oraz publikację Czas Benedykta, za której powstanie odpowiedzialny jest jego były osobisty sekretarz. Omawianą pozycję możesz nabyć w księgarni online lub na miejscu, od ręki. Serdecznie zapraszamy do zakupów! 

Internetowa księgarnia katolicka dla Ciebie 

Oprócz bogatej literatury, poświęconej Benedyktowi XVI, w naszej księgarni konserwatywnej znajdziesz również książki o tematyce historycznej, patriotycznej, a także modlitewniki dla dorosłych. Oferujemy wiele nowości książkowych z działu religia, polityka i innych. U nas możesz wstąpić do Klubu Książki Katolickiej i zdobyć korzystne rabaty na zakup ulubionych pozycji. Jako członek będziesz też jako pierwszy otrzymywać informacje o premierach książek. Sprawdź koniecznie pozostałe propozycje.

Cena
-
pixel