Darmowa dostawa od 199,00 zł
tel 509731913
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

OBÓZ ŚWIĘTYCH

( ilość produktów: 1 )

Obóz Świętych – prorocza powieść Jeana Raspaila

Jeżeli trafiłeś do naszego sklepu internetowego w poszukiwaniu bestsellerów książek religijnych, proza Jeana Raspaila to coś właśnie dla Ciebie. W księgarni katolickiej Dębogóra znajdziesz niezwykłą powieść Obóz świętych, która czytelników zachwyca odważnym, wizjonerskim i przede wszystkim pełnym prawdy podejściem do masowej inwazji imigrantów. To propozycja nie tylko dla inteligentnego odbiorcy o konserwatywnych, prawicowych poglądach, ale każdego, kto chce poznać prawdę o przyszłości świata. 

Książka Obóz Świętychbestseller religijny Jeana Raspaila 

Szukasz książek historycznych, politycznych, kanonicznych, a może religijnych bestsellerów? W naszej katolickiej księgarni naukowej znajdziesz wiele wartościowych propozycji, w tym także powieść Jeana RaspailaObóz świętych. Lektura to angażująca podróż duchowa do wnętrza prawdy, uniwersalna opowieść o upadku cywilizacji, który powtarza się co kilka setek lub tysięcy lat. Czytelnikom o poglądach konserwatywnych i prawicowych polecamy też pozostałe tytuły dostępne w księgarni online

Jean Raspail – autor bestsellerów książek religijnych 

Autor Obozu świętych opowiada o upadku europejskiej cywilizacji, której przedstawicielom brakuje odwagi, by sprzeciwić się napływającej fali imigrantów ze wschodu. Jean Raspail krytykuje ogłupiały od dobrobytu Zachód, który – jak się okazuje – jest kompletnie bezradny wobec masowego wroga niosącego zniszczenie cywilizacji. Powieść ta, choć napisana wiele lat temu, stanowi wciąż aktualne ostrzeżenie przed zagrażającymi wędrówkami ludów z obcych kręgów kulturowych. Raspail ostrzega przed zatraceniem moralności, wiary w jedynego Boga. Sam przekonaj się, jakie niebezpieczeństwo wkrótce może czekać Europę, jeżeli nie przyjdzie opamiętanie. Sprawdź wszystkie bestsellery książek religijnych dostępne w ofercie naszej duchowej księgarni internetowej!

pixel